Zahradnictví Pod Kazínem

Vážení milovníci vody, jezírek a rostlin

Zahradnictví Azaro spol. s r.o. ukončilo po téměř čtvrtstoletí svou činnost k 16.11.2016.

Rád bych poděkoval všem, kteří sledovali naši trnitou cestu vznikajícího zahradnictví a dlouhodobě využívali našich služeb a produktů, nemohu opomenout ani ty, kteří nás začali navštěvovat v posledních letech, a rád bych také vyjádřil díky všem, kteří nám drželi palce a pomáhali po ničivé povodni v roce 2002.

Snažil jsem se vytvořit zahradnictví , které by splňovalo nejen to, co se od něho očekává, ale které by bylo i něčím jiné – v našem případě hlavně zaměření m na všechno okolo vody v zahradě.

Těšilo mne Vaše kladné hodnocení postupných úprav a zlepšování našich služeb, a i když jsme nemohli být vždy a ve všem zcela dokonalí, dělali jsme to s láskou, nadšením a snahou poskytnout Vám to nejlepší a nabízet hlavně naše a české výpěstky.

Celému svému zahradnickému týmu, který to se mnou tak dlouho v dobrém i zlém vydržel, patří také nemalý dík.

S těmito lidmi se budete i nadále setkávat v zahradnictví Pod Kazínem, které bude nyní provozovat nově vzniklá společnost Gardeo s.r.o. Své služby, zaměření a nové vedení Vám představí na svých stránkách www.gardeo.cz

Telefonní čísla, na která jste byli zvyklí zůstávají stejná a raději je připomenu - moje bývalé číslo 603 887 599 bude na vedení nové firmy, naše neustále ochotná a usměvavá vedoucí maloobchodu paní Maruška Böhmová 733 587 769, ve velkoobchodu Vás obslouží paní Daniela Raková 603 452 793.

Svůj celoživotní koníček jsem neopustil, stále je ještě plno nových nápadů, které chci vyzkoušet, mnoho rostlin, které jsem ještě nezkusil pěstovat a tyto výzvy prostě nelze odmítnout.

S novou firmou budu dle potřeby nadále spolupracovat, neváhejte se proto na mne obrátit s jakýmikoliv dotazy a přáními a bude-li to v mých možnostech rád pomohu, byt‘ třeba jen radou.

S přáním mnoha úspěchů nejen s květinami Váš

Jiří Řehoř